Ma gandesc la
Cauta in blog
De ce stai afară pe vremea asta urâtă?
Mai multe despre:
Bancuri cu casatoriti
- De ce stai afară pe vremea asta urâtă?
- Soţia mea a început să cânte şi nu vreau să creadă vecinii că o bat...
Posturi similare din: Bancuri cu casatoriti
comentarii
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
ABONARE PRIN EMAIL
Delivered by
FeedBurner
Ma gandesc la